Author: R***a
Date:
Review: I love it sooooo much and it looks so cute 💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: £1.98
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Plants |
| Shapepattern | Heart-shaped |
| Style | Y2K |
| Festivals | Christmas |
| Batteries Included | No |
| Height | 3.9 in |
| Length | 7.1 in |
| Width | 3.1 in |
| SKU | sb2408147727622997 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.co.uk/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: Like an e-mall stocked with all your favorite social styles (finally). Put your aesthetic on lock with the ROMWE apparel and decor you've seen - and loved - online, plus all the dark pop pieces you never knew you needed.
Quality: 7004633 people said the quality is very good!
Author: R***a
Date:
Review: I love it sooooo much and it looks so cute 💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: j***e
Date:
Review: Adorable and great size for little bits and bobs
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: a***9
Date:
Review: I can’t show it out of the cover because it’s for my friend but It’s soooo cuteee definitely recommend.
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: m***a
Date:
Review: Very very very good.
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.